Yhteystiedot

Lippukunnanjohtaja:

Carin Holmroos
lpkj@aurantytot.fi

Lippukunnan hallituksen puheenjohtaja:

Eva Aitasalo
eva.aitasalo@gmail.com
040 836 8340

Kuksa-vastaava:

Eva Aitasalo
jasenrekisteri (@) aurantytot.fi

Venevastaava:

Riikka Lundell
meritoiminta (@) aurantytot.fi

Ryhmien johtajat

Merenneidot (Sudenpennut)
Riikka Lundell                    045 674 9476          riikka.lundell(@)gmail.com
Minka Rauhala
Siiri Hedborg

Meritähdet (Sudenpennut)
Julia Lindroos                  050 352 1271             atjulialindroos(@)gmail.com
Elina Virolanen                050 590 8859           elinapihlajohanna(@)gmail.com

Merikotkat (Sudenpennut)
Mea Lehtonen                0400 524 260             mealehtonen(@)icloud.com
Amélie S´diri                  040 840 0220             ameliesdiri(@)icloud.com

Merihevoset (Sudenpennut)
Amanda Mankinen       045 234 1424             mankinen.amanda(@)gmail.com
Veera Alihaanperä ja Iines Ikuli

Ilvekset (Seikkailijat)
Saana Roslöf                    0400 231 922           saana.roslof(@)outlook.com
Viviana Koistinen          046 530 8846          viviana.koistinen05(@)gmail.com

Kuutit (Seikkailijat)
Amina Gaye                    045 853 3788         amina.eva.gaye(@)gmail.com
Kaisla Juutinen              045 8055 805        kaisla.juutinen(@)gmail.com

Lumikot (Tarpojat)
Martta Siirtola                                                  martta.siirtola@gmail.com
Paula Marttila
Vilma Suomi

Samoajat
Assi Kairama                                                          assi.kairama(@)gmail.com

Kotilot (Aikuisryhmä)
Susanna Peltonen                                               susanna-p(@)hotmail.com

Ryhmien kokous aikoihin pääset tästä.

Kolo

Kolon käyntiosoite:
Ratapihankatu 42

Laskutusosoite:
taloudenhoitaja (@) aurantytot.fi

Voit tukea tärkeään toimintaamme lasten ja nuorten parissa.

FI85 2182 1800 0083 48